D16

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

WELDAS подкапа за под шлем, сина 23-7702

440 ден со ДДВ
Студозаштитна поткапа за под шлем изработена од flame retardant памук, отпорен на пламен, 305 гр/м2. EN ISO 11611:2007 CLASS 1/A1+A2