AL14

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

AVEO MAN Машки софтшел елек црно/портокалов R232M /

1200 ден со ДДВ
Машки ветро-одбивен софтшел елек. Материјал: 150D растеглив полиестер/ полар 280 g/m2. Големини: S-3XL. EN 13688:2013

AVEO VEST UNI Софтшел елек црно/сив R232 /

1220 ден со ДДВ
Ветроодбивен софтшел елек.  Материјал: 150D растеглив полиестер / полар 280 g/m2.  Големини: S-3XL.