AB0401

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

COLLINS SUMMER JACKET Јакна од 100% П, кр.сина/т.сина /

1590 ден со ДДВ
Работна јакна со рефлектирачки елементи. Изработена од 100% памук 240 гр/м2. Големини: 46-66.

COLLINS SUMMER Јакна од 100% П, сива /

1590 ден со ДДВ
Работна јакна со рефлектирачки елементи. Изработена од 100% памук 240 гр/м2. Големини: 46-66.