AV12

Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

BARISA Туника со краток ракав П/ПЕ 140гр бело/виолетово L

1360 ден со ДДВ
Туника на кратки ракави, со два џебови во долниот дел од туниката и еден во горниот дел. Закопчувањето е на

BARISA Туника со краток ракав П/ПЕ 140гр црно/виолетово /

1320 ден со ДДВ
Женска туника по кратки ракави, три џебови, шарени елементи. Материјал: памук/полиестер, 160 гр./м2. Бои: црна/виолетова, црна/портокалова, бела/виолетова. EN 13688:2013