CB20

Прикажи 36 48 60

DIPPERICE Ракавици од трико топени во латекс 0006-72 /

120 ден со ДДВ
Ракавици изработени од полиамидно платно, обложени со латекс пена, топлозаштитна постава и еластична манжетна. EN388, EN420, EN 511.