BA07

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MONTI S3 SRC Чевли ниски 78802-000 /

4130 ден со ДДВ
Ниски чевли со хидрофобирана кожа. Поставата е SANY-DRY, 100% полиестер, дишечка, антибактериска,  ја абсорбира и ја отстранува влагата, отпорна на