AA2803

Прикажи 36 48 60

REDEX JACKET Јакна од П/ПЕ JW2111 /

1293 ден со ДДВ
Јакна со рефлектирачки елементи, закопчување со патент, дополнително закопчување со велкро. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2.