AA3102

Прикажи 36 48 60

TESLA TROUSERS Панталони црно/тегет 65%/35% памук/полиестер 245 гр/м2 /

880 ден со ДДВ
Работни панталони со модерен крој и функционални џебови.  Изработени од полиестер 65%/ памук 35%, 245 г/м2.  Големини од: 44-60.