AB1501

Прикажи 36 48 60

PLUTON JACKET Јакна од 100% памук, 30512 /

980 ден со ДДВ
Класична работна јакна со прав крој, два горни џеба со капак. Материјал: 100% памук, 240 гр./м2. Големини: S – 3XL.