AA2603

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ESTREMO TROUSERS Панталони од 65ПЕ/35П, 260 гр/м2 црно со бел шев, T888 /

1124 ден со ДДВ
Работни панталони со мултифункционални џебови, троен шев и засилени колена. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2. Големини: 46-62.