BR

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

TIGER GRIP EASY-GRIP FO SRC Заштитна нелизгачка навлака /

1990 ден со ДДВ
Заштитна навлака против пролизгување, не содржи заштитна капа. Лесна за облекување и идеална за посетители. Величини: S/34-38 , M/39-43 , L/44-50

TIGER GRIP VISITOR FO SRC Заштитна капа за посетители /

3090 ден со ДДВ
Безбедносни навлаки со заштитна капа на прстите, изработени од гума/алуминиум – титаниум, отпорни на лизгање Tiger-grip® ѓон. Одговара дури