BH03

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

TOLEDO BS ANKLE S1 Чевли високи K8030 /

1560 ден со ДДВ
Чевли високи изработени од природна пигментирана кожа.  Поставата има можност да ја абсорбира влагата. Ѓонот е PU/PU.  Заштитата на