AN03

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

CHILL LEGGINGS топлозаштитни хеланки 235 гр 95/5 полиестер/спандеkc /L

1150 ден со ДДВ
Термозаштитна долна облека хеланки погодни за зимски услови и ниски температури. Материјал: 95% полиестер, 5% спандекс, 230 г/м2. Големини:S-3XL