CG06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SEMPERGUARD NITRIL XTRALITE ракавици од нитрил, без пудра, кутија 200 бр.,8167802 /

830 ден со ДДВ
Semperguard® Nitrile Xtra Lite – Ракавици кои се наменети за еднократна употреба. Изработени од нитрил со сина боја.  Во согласност