AA010801

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA SUMMER TROUSERS Панталони сиво/зелени, П/ПЕ 190гр. W1129T /

ден1570 ден со ДДВ
Работни панталони со рефлектирачки елементи. Лесна Rip-stop ткаенина која осигурува комфор.  Изработени од комбиниран материјал: полиестер 65 / 35 памук,