CC08

Прикажи 36 48 60

FLAMINGO Ракавици од памучно трико потопени во ПВЦ/Полиуретан студозаштитни портокалови 35см

600 ден со ДДВ
PVC обложени шиени ракавици изработени од памучно трико. PU памучна постава. ДОЛЖИНА: 30см EN 388, EN 420, EN 511, EN