AA2601

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ESTREMO BIBPANTS Панталони комбинезон 65ПЕ/35П,260 гр/м2,црно со бел шев, B888 /

1508 ден со ДДВ
Работен полукомбинезон со мултифункционални џебови, троен шев и засилени колена. Материјал: памук/полиестер 260гр./м2. Големини: 46-62.