AV1301

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

BARISA Панталони долги П/ПЕ 140гр. бели /

940 ден со ДДВ
Женски панталони со два италијански џебови, еластични на половината. МАТЕРИЈАЛ: памук/полиестер, 160 гр./м2 ГОЛЕМИНИ: XS-3XL EN 13688:2013