BH06

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ATLETIC ANKLE S1 Чевли високи со метална капа K57M S1 /

1670 ден со ДДВ
Високи работни чевли изработени од велур и тектил. Поставата е тектилна, ја апсорбира влагата.  Влошката е подвижна, антистатска. Ѓонот е