AV0904

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SIENA Туника со краток ракав бордо 140гр. П/ПЕ /

800 ден со ДДВ
Туника со краток ракав, остро деколте,. Еден горен џеб и два долни џеба. МАТЕРИЈА: памук/ полиестер БОЈА: бордо ГОЛЕМИНА: XS-3XL