D0603

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

KANTON заштитен шлем со вентилација зелен 6001-3 /

470 ден со ДДВ
Материјал:HDPE (полиетилен со висока густина). Фиксирање на глава: шест точки Тежина : 360 грама EN 397