Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 36 48 60

LIBRA Фатирана јакна 1667 /

2530 ден со ДДВ
Водоотпорна јакна со топлинска изолациона постава, рефлектирачки линии, и ракави кои се вадат. Материјал: Полиестер/PVC Големини: S-3XL EN 13688

VIVID MAN SOFTSHELL Јакна ветерозаштитна црно/зелена DS0088 /

1580 ден со ДДВ
Софтшел јакна што штити од ветер, погодна за секојдневно носење. Материјал: 94% полиестер/softshell, 6% елестан. EN 13688:2013