AW08

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

CHEFS Панталони за готвач црни C070 /

1650 ден со ДДВ
Панталони за готвач со ластик и врвки на половината. Материјал: 65% полиестер, 35% памук, TEXPEL, 190 гр./м EN 13688:2013