AJ2902

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PILOT Водозаштитна Јакна црна 1666 D1 /

2420 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна со отстранлива постава, јака и ракави со еластични манжетни. Материјал: памук/полиестер 245/гр./м2. Големини: S – 3XL.