F55

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

UNIVET 501, IR Заштитни очила за заварување, 501000105

1120 ден со ДДВ
Очила за заварувачи со широки леќи. Имаат вентилирачки странични штитници и рачките се подесуваат. 5U1FCE, EN 166, EN 169, EN