D0602

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

KANTON заштитен шлем со вентилација син 6001-4 /

470 ден со ДДВ
Материјал:HDPE (полиетилен со висока густина).  Фиксирање на глава: шест точки Тежина : 360 грама EN 397