AH040301

Прикажи 36 48 60

COLLINS BIBPANTS П/ПЕ Панталони комбинезон син 3019 T/C-B /

2280 ден со ДДВ
Зимски фатиран полукомбинезон. Прерамките се прилагодливи. Рефлектирачки ленти. Материјал: памук/полиестер. 240гр. Големини: S-4XL.