AL08

Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 36 48 60

ROSEVILLE Женски елек 100%ПЕ/100% полар портокалов 306299 /

1710 ден со ДДВ
Женски елек со две лица, термална изолација и јака. Комбинацијата на полиестер и полиамид дава отпорност на вода. Има два

ROSEVILLE Женски елек 100%ПЕ/100% полар, сина 306294 /

1710 ден со ДДВ
Женски фатиран и двостран елек од бренд Стенсо. Модерен дизајн, удобен за носење и практичен. Од една страна, ткаенината е

ROSEVILLE Женски елек 100%ПЕ/100% полар, црвен 03720 /

1710 ден со ДДВ
Женски елек со две лица, термална изолација и јака. Комбинацијата на полиестер и полиамид дава отпорност на вода. Има два