BA27

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MONNALISA S3 SRC Чевли ниски, сина нубук, 78500-005 /

5120 ден со ДДВ
Горниште: Водоотпорна нубук кожа.Поставата е изработена од полиестер, дишечка, антибактериска, ја апсорбира влагата, отпорна на абразија влошка: полиуретан, антистатска, ја