AF1402

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, т.сино/кр.сино R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоотпорна тенка јакна пригодна за туризам, слободно време и работа. Ракави со велкро. МАТЕРИЈАЛ: 150D полиестер ГОЛЕМИНА: XS-2XL EN13688:2013