AF1402

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ALTITUDE II SOFTSHELL Јакна, т.сино/кр.сино R231M /

1640 ден со ДДВ
Водоодбојна софтшел јакна погодна за работа на отворено.  Манжетни со велкро.  Материјал:150D полиестер.  Големини:S-3XL.