AA3101

Прикажи 36 48 60

TESLA JACKET Јакна црна/тегет 65%/35% полиестер/памук 245 гр/м2 /

1250 ден со ДДВ
Работна јакна со модерен крој и повеќефункционални џебови. Закопчувањето е со патент и копче. Материјал: 65%/35% полиестер/памук, 245gr/m2. Величина: 48-60.