BF22

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

CHALLENGE ANKLE S3 Чевли високи природна кожа, композитна капа C01SK /

2520 ден со ДДВ
Работни обувки високи од маркaта Stenso, категорија S3, модерен дизајн, комфорни, од телешка хидрофобирана кожа.Работните обувки сe антиалергични, масло-кисело-отпорни, отпорни

CHALLENGE ANKLE S3 Чевли високи природна кожа, композитна капа C01SK S3 /

2520 ден со ДДВ
Работнички чевли од брендот Stenso, категорија S3. Имаат модерен дизајн, и комфорни се за носење. Материјалот е од водо-одбивна телешка