BC04

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SPRINT S1 Чевли ниски PU/TPU со масажер и метална капа H51004 /

2170 ден со ДДВ
Ниски работни чевли изработени од нубук во комбинација со велур. Поставата е текстилна, дишечка. Влошката има способност да ја апсорбира