N18

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

PW96CLR Штит за лице Визир

1270 ден со ДДВ
Овој штитник за лице штити од прскање на хемикалии, растопен метал или парчиња врел метал. Одлична заштита на предниот и

Визир за лице

290 ден со ДДВ
Визир за лице изработен од VERALITE,ПВЦ пена и еластична лента. UV-C radiation, 30W, wavelength below 280 nm, 15 mins bacteria,