G3323

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EGE Респиратор 701 FFP3 NR D хоризонтален со мембрана /

90 ден со ДДВ
Хоризонтално преклоплив респиратор со вентил за респираторна заштита против аеросолни честички, фини прашина и магла. EN 149: 2001 +