F2202

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

UNIVET 546 AS+, AF+ Зашитни наочари проѕирни 546034500

980 ден со ДДВ
Очила со ергономска форма што овозможоваат комплетно прилагодување кон лицето и не создаваат потреба за дополнителни корекции. Имаат поликарбонатни леќи