AA010205

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRISMA TROUSERS Панталони сиво-црно/кр.сино W2167T /

1950 ден со ДДВ
Работни панталони со мултифункционални џебови, сигнални елементи, и засилени коленици. Изработени од комбинација памук/полиестер, 270 грама, 600 PE/OXFORD/PU. Големини: 46-62.