AL0202

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

WONDER VEST Фатиран елек, т.сина 5780 /

1730 ден1830 ден со ДДВ
Поставен елек за заштита од ветер и дожд, со 2 странични џеба и закопчување се патенти. Материјал 100% полиестер. EN