AA0103

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

PRISMA SOFTSHELL JACKET Јакна кр. сино-црно/црвено JF9467 /

2370 ден2730 ден со ДДВ
Водоотпорна Softshell јакна со рефлектирачки елементи, TPU мембрана и воден столб 8000mm. Материјал: 75D полиестер / TPU, 230 g /

PRISMA SOFTSHELL JACKET Јакна сива/црна/кр.сино JF9467 /

2370 ден со ДДВ
Водоотпорна Softshell јакна со рефлектирачки елементи.  ТПУ мембрана и воден столб 8000mm.  Материјал: 75D полиестер механички се протега /