AB1908

Прикажи 36 48 60

DIADORA PANT STONE PLUS CUFF Деним Панталони со манжетна црни 170751-C6208 /

3550 ден со ДДВ
Деним панталони од памук и еластин. Подлошки за колената и ергономски пресеци. Со инструментален џеб и држач за чекан. Големини: