AU0102

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

STORMER Водозаштитно одело – Јакна со Панталони, сина 1414-1 /

2250 ден со ДДВ
Водозаштитено одело, јакната е со големи џебови и капуљача. Панталоните се со ластик на половината. Материјал: полиестер, полиуретан, 3000мм воден