AJ28

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

BN CONTRAST PILOT Водозаштитна Јакна 6664 црно/сиво /

2780 ден со ДДВ
Мултифункционална јакна во две бои, со отстранлива постава, јака и ракави. На ракавите има еластична манжетна. Материјал: памук/полиестер, 245г/м2. Големини: