AN02

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

CHILL T-SHIRT Термозаштитна маица 235гр 95/5 полиестер/спондекс /

1220 ден со ДДВ
Термо блуза, погодна за зимски услови и ниски температури. Ткаенина: 95% полиестер, 5% спандекс, 230 g/m2 ГОЛЕМИНА: S-3XL