AV0802

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

SINTIA Панталони долги бордо 140гр. П/ПЕ /

790 ден со ДДВ
Дамски панталони со џебови, и ластик на половината. Материјал: памук/полиестер, 160г/м2. Големини: XS-3XL.