AW2002

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

ALEX Престилка до појас за готвач бело/сива 60/40 П/ПЕ 11P08H62 GIBLOR

1290 ден со ДДВ
Престилка изработена од комбинација на памук и полиестер. 190г/м2