F0701

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

UNIVET 5X1, AS+, UV, AF+ Зашитни наочари проѕирни 5X1030000

1330 ден со ДДВ
Заштитни очила за брусење со UV заштита. Погодни се за повеќечасовно носење и не предизвикуваат замор на очите. EN 166,