AL

Се прикажуваат 1–36 од 46 резултати

Прикажи 36 48 60

AVEO LADY Женски софтшел елек т.сино/кр. сино R232F /

1050 ден со ДДВ
Женски софтшел лесен и ветрозаштитен елек. Материјал: 150D еластичен полиестер / полар 280/м2. Големини:S-3XL.

AVEO LADY Женски софтшел елек црвено/црно R232F /

1050 ден со ДДВ
Женски ветро-одбивен софтшел елек. Материјал: 150D растеглив полиестер/ полар, 280 g/m2. Големини: S-3XL.

AVEO LADY Женски софтшел елек црно/портокалово R232F /

1050 ден со ДДВ
Женски ветро-одбивен софтшел елек. Материјал: 150D растеглив полиестер/ полар, 280 g/m2. Големини: S-3XL.

AVEO MAN Машки софтшел елек црно/портокалов R232M /

1200 ден со ДДВ
Машки ветро-одбивен софтшел елек. Материјал: 150D растеглив полиестер/ полар 280 g/m2. Големини: S-3XL. EN 13688:2013

AVEO VEST UNI Софтшел елек црно/сив R232 /

1220 ден со ДДВ
Ветроодбивен софтшел елек.  Материјал: 150D растеглив полиестер / полар 280 g/m2.  Големини: S-3XL.

DAVIDA Фатиран елек т. сина 1720 – C5 /

1880 ден со ДДВ
Поставен елек со повеќе функционални џебови.  Закопчувањето е со патент.  Состав на материјал: памук/полиестер. Боја на избор: црна, зелена

DAVIDA Фатиран елек црн 1720 -D1 /

1880 ден со ДДВ
Поставен елек со повеќе функционални џебови.  Закопчувањето е со патент.  Состав на материјал: памук/полиестер.  Боја на избор: црна,

FAST VEST Елек полиестер/спандекс, кр.сино/т.сино DV0051 /

1210 ден со ДДВ
Тенок, лесен елек. МАТЕРИЈАЛ: полиестер/спандекс БОЈА: кр. сина/т.сина, сиво/црна ГОЛЕМИНА: S-3XL EN13688:2013

FAST VEST Елек полиестер/спандекс, сиво/црна DV0051 /

1210 ден со ДДВ
Тенок, лесен елек. МАТЕРИЈАЛ: полиестер/спандекс БОЈА: кр. сина/т.сина, сиво/црна ГОЛЕМИНА: S-3XL EN13688:2013

FLANEL Фатиран елек со карирана постава, црн, MD2137 /

2020 ден со ДДВ
Фатиран елек од бренд на Стенсо. Елекот е изработени од 100% полиестер, има двострани надворешни џебови, закопчувањето е на патент,

FLASH VEST Женски елек бордо MD5022 /

1044 ден со ДДВ
Женски фатиран елек со модерен дизајн. Материјал: 100% полиестер. Големини: XS-3XL. EN 13688:2013

FLASH VEST Женски елек темно сина/зелена MD5022 /

1044 ден со ДДВ
Женски фатиран елек со модерен дизајн. Материјал: 100% полиестер. Големини: XS-3XL. EN 13688:2013

KAMO VEST LIGHT Камуфлажен елек KA0125QV /

851 ден1310 ден со ДДВ
Лесен зимски елек Материјал: 100 % полиестер, полиестерска фата Големини: S-3Xl En 13688 2013

KODIAK VEST Фатиран елек бордо 30275 /

1990 ден со ДДВ
Студозаштитен елек со модерен крој, поставен. Материјал:100% полиамид, ПЕ постава. EN 13688:2013

MADOC Фатиран елек, бел MD5028 /

1100 ден1250 ден со ДДВ
Фатиран елек. Материјал: 100% полиестер, 300T,72F. Големини: S-3XL

MADOC Фатиран елек, сив MD5028 /

1250 ден со ДДВ
Фатиран елек. Материјал: 100% полиестер, 300T,72F.  Големини: S-3XL

MADOC Фатиран елек, темно син MD5028 /

1250 ден со ДДВ
Фатиран елек. Материјал: 100% полиестер, 300T,72F.  Големини: S-3XL

MADOC Фатиран елек, црн MD5028 /

1250 ден со ДДВ
Фатиран елек. Материјал: 100% полиестер, 300T,72F. Големини: S-3XL

NYALA Фатиран елек сив, полиестер 306220 /

1910 ден со ДДВ
Елек поставен отпорен на вода и штити од ладно. Има рефлектирачки елементи и функционални џебови.. Закопчувањето е со патент и

Payper Mig 2.0 Елек тeмно син/кр.син, 180гр. 001011-0051 /

2490 ден со ДДВ
Унисекс елек, 8 mm пластичен патент со метална рачка, пластични копчиња,  контурен грб, два надворешни џеба со заклучување преку копче,

PRESTON Фатиран елек, сив 1008 S /

1850 ден со ДДВ
Поставен елек за заштита од студ и вода. Има 2 долни и 2 градни џеба. Состав на материјал: полиестер/ПВЦ. Боја

PRESTON Фатиран елек, црн 1008 D /

1530 ден1850 ден со ДДВ
Фатиран елек од брендот Стенсо. Изработен од полиестер-ПВЦ,и е водоотпорен. Елекот има двојно закопчување – копчиња и патент, долните странични

ROSEVILLE Женски елек 100%ПЕ/100% полар портокалов 306299 /

1710 ден со ДДВ
Женски елек со две лица, термална изолација и јака. Комбинацијата на полиестер и полиамид дава отпорност на вода. Има два

ROSEVILLE Женски елек 100%ПЕ/100% полар, сина 306294 /

1710 ден со ДДВ
Женски фатиран и двостран елек од бренд Стенсо. Модерен дизајн, удобен за носење и практичен. Од една страна, ткаенината е

ROSEVILLE Женски елек 100%ПЕ/100% полар, црвен 03720 /

1710 ден со ДДВ
Женски елек со две лица, термална изолација и јака. Комбинацијата на полиестер и полиамид дава отпорност на вода. Има два