G3308

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

EGE Респиратор 501 FFP1 NR хоризонтален со мембрана /

70 ден со ДДВ
Хоризонтален преклопен респиратор со респираторна заштита за аеросолни честички, прашина, чад и магла. EN 149: 2001 + A: 2009 Ниво