AL0602

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

PRESTON Фатиран елек, сив 1008 S /

1850 ден со ДДВ
Поставен елек за заштита од студ и вода. Има 2 долни и 2 градни џеба. Состав на материјал: полиестер/ПВЦ. Боја