BH

Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 36 48 60

DAKOTA ANKLE PRO S1 Чевли високи, S4220W-S1 /

1820 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од комбинација на нубук и текстил.  Поставата е со апсорбирачка способност.  Влошката е отстранлива ,

EMERTON BLACK ANKLE S1 Чевли високи Z8097-S1 /

1970 ден со ДДВ
Работни чевли изработени од комбинација на кожа и текстил. Поставата е TNT со висока апсорбирачка способност. Влошката е отстранлива и